Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení prodeje sazenic rajčat u JUHAS DP

Zahájení prodeje sazenic rajčat u JUHAS DPČerstvé sazenice rajčat pro váš zahrádkářský ráj

Těšíme se na vás v našem rodinném zemědělském podniku JUHAS DP, kde právě začínáme s prodejem sazenic rajčat pro letošní sezónu! Pěstujeme rajčata v Hrušovanech nad Jevišovkou a nabízíme širokou škálu odrůd pro každého zahrádkáře.

Odrůdy rajčat pro každou zahradu

Naše sazenice rajčat zahrnují odrůdy Tornádo (ideální pro saláty), Nikyzel (pro univerzální použití) a Tipo (skvělé pro konzervování) za cenu 15 Kč/ks, Jahodo (chutné pro přímou konzumaci), Perun (pro vynikající rajčatový džus) a Tomino ( pro grilování) za 20 Kč/ks a keříkové rajče Orbis (vhodné na protlaky a kečupy) za 12 Kč/ks. Dále nabízíme několik speciálních odrůd se zvýšeným množstvím.

Kvalitní sazenice z našeho skleníku

Naše sazenice rajčat jsou vypěstované v našem skleníku a jsou nyní otužovány, aby byly připraveny pro sázení. Pro podporu zdravého růstu jsme použili Vitality komplex a Wuxal Super. Rostliny jsou silné a zdravé, což zaručuje perfektní start pro vaši úrodu.

Před zasázením rajčat je vhodné rostliny ještě dootužit, aby byly připravené na klima každé zahrádky či balkónu. V případě rizika mrazíků, nezapomeňte rostliny řádně zabezpečit proti zmrznutí.

Proč zvolit sazenice rajčat od JUHAS DP?

  • Silné a zdravé rostliny: naše sazenice rajčat jsou pečlivě vypěstované, aby poskytovaly zdravý a silný základ pro vaši úrodu.
  • Rodinný zemědělský podnik s dlouhou tradicí: pěstujeme rajčata s vášní a zkušenostmi, které se předávají z generace na generaci.

Navštivte nás a objevte naše sazenice rajčat

Rádi vás přivítáme v našem rodinném zemědělském podniku v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde můžete zakoupit naši širokou nabídku sazenic rajčat a dalších zahradních potřeb. S našimi sazenicemi rajčat z jižní Moravy získáte kvalitní a chutné plody pro vaši rodinu. Těšíme se na vaší návštěvu.

 

        20230419_154631.jpg  20230419_153605.jpg  20230419_091650.jpg