Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení prodeje sazenic paprik v JUHAS DP: Kvalita a výběr pro úspěšnou sklizeň

Zahájení prodeje sazenic paprik v JUHAS DP: Kvalita a výběr pro úspěšnou sklizeňZahájení prodeje sazenic paprik v JUHAS DP: Kvalita a výběr pro vaši úspěšnou sklizeň

 

Kvalitní sazenice z našeho skleníku

S potěšením oznamujeme zahájení prodeje sazenic paprik v našem zemědělském podniku JUHAS DP s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou. Naše sazenice jsou pečlivě vypěstované ve vlastním skleníku, což zaručuje vysokou kvalitu a zdravý vývoj rostlin.

 

Široký výběr oblíbených odrůd

V naší nabídce naleznete široký výběr oblíbených odrůd paprik, jako jsou Amyka, Slávy (cena 12 Kč/ks), Lungy, Rafaelus a Semaroh. Naše odrůdy byly pečlivě vybrány na základě dobrých zkušeností z našeho pole a zákazníků z jižní Moravy, kteří si s nimi zajistili bohatou úrodu.

 

Profesionální péče a rady pro pěstování

Naším cílem je poskytnout zákazníkům nejen kvalitní sazenice, ale také odborné rady a doporučení ohledně pěstování paprik. V našem týmu jsou zkušení odborníci, kteří jsou připraveni pomoci vám dosáhnout co nejlepšího výsledku při pěstování.

 

Navštivte nás v Hrušovanech nad Jevišovkou

Srdečně vás zveme do naší prodejny v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde si můžete vybrat sazenice paprik pro vaši zahradu. Těšíme se na setkání s vámi a přejeme vám bohatou úrodu. Pro nejaktulnější informace nás sledujte na https://www.facebook.com/juhasdp

 
 
                                                                20230426_175249.jpg