Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás - JUHAS DP s.r.o. váš pěstitel zeleniny z jižní Moravy

 

Vítáme vás na naší stránce "O nás" zemědělského podniku JUHAS DP. Jsme rodinný podnik založený v roce 2006, který se zaměřuje na pěstování brambor, cibule a čerstvé sezónní zeleniny. Naše hlavní hodnoty spočívají v dodávání kvalitních plodin našim zákazníkům a velkoodběratelům.

 

V rámci našeho podnikání se soustředíme na pěstování brambor a cibule, a také širokou škálu čerstvé sezónní zeleniny. Snažíme se kombinovat tradiční zemědělské metody s moderními technologiemi, které nám pomáhají zefektivnit práci a minimalizovat dopad na životní prostředí.

Tým JUHAS DP tvoří zkušení pracovníci a odborníci vedení Ing. Petrem Juhásem a jeho rodinou. Před založením firmy získal zakladatel, Pavel Juhás, více než 30 let zkušeností v oboru a tím mohl poskytnou stabilní základy pro rozvoj podniku v budoucích letech. 

 

Naše spolupráce s našimi zákazníky je pro nás klíčová. Rádi nasloucháme jejich potřebám a snažíme se jim co nejlépe vyhovět. Vaše zkušenosti s našimi produkty a službami nás motivují k neustálému zlepšování a směřování v následujících směrech:

 

Přístup k životnímu prostředí a udržitelnosti

V JUHAS DP si velmi vážíme životního prostředí a usilujeme o co nejšetrnější zemědělské postupy. Přestože nejsme certifikovaný ekologický zemědělský podnik, snažíme se minimalizovat používání chemických prostředků na nutnou mez a pečlivě plánujeme využití zdrojů.

Naše snaha o udržitelnost zahrnuje využití moderních technologií v zemědělství, které nám umožňují snižovat spotřebu vody, energie a přípravků na ochranu rostlin. Pravidelně sledujeme nové trendy a vývoj v oboru, abychom byli schopni implementovat nejnovější a nejúčinnější postupy do naší činnosti.

 

Společenská odpovědnost

V JUHAS DP si uvědomujeme, jak důležitá je společenská odpovědnost, a proto se snažíme spolupracovat s místními školami, restauracemi a jídelnami, kterým dodáváme čerstvé a kvalitní zeleninové produkty.

 

Vaše názory a zpětná vazba jsou pro nás cenné. Rádi bychom zde uvedli několik skutečných recenzí od našich spokojených zákazníků:

"Dobrý výběr od místního pěstitele. Ceny rozumné. Obsluha vždy moc milá a vstřícná. Pravidelně se vracím " - Jiří N.

"Velký výběr kvalitního ovoce a zeleniny a možnost si zboží sám vybrat odjíždíme sem nakupovat 70 km a jsme vždy spokojeni " - František G.

"Nejlepší sklad se zeleninou a ovocem vřele můžu jenom doporučit autem vejdete do skladu a pohodlně si člověk naloží nákup " – Damian T.

 

Děkujeme vám za váš zájem o produkty společnosti JUHAS DP a těšíme se na možnost spolupráce. Pro další informace či nejnovější aktuality nás sledujte na sociálních sítí či našich stránkách.