Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Skleníková sezóna v JUHAS DP: Připravujeme sazenice pro jižní Moravu

Skleníková sezóna v JUHAS DP: Připravujeme sazenice pro jižní MoravuSkleníková sezóna v JUHAS DP: Připravujeme sazenice pro jižní Moravu

Naše pracovnice pečlivě připravují sazenice pro zákazníky v Hrušovanech nad Jevišovkou

V rodinném zemědělském podniku JUHAS DP na jižní Moravě v Hrušovanech nad Jevišovkou se právě nacházíme v plné síle skleníkové sezóny. Naše zkušené pracovnice pylně pracují na tom, aby všechny sazenice byly co nejlépe připravené na prodej k zákazníkům a na sázení na našem poli.

 

Lahodný hlávkový salát již k dostání

Nyní máme k prodeji sazenice hlávkového salátu za 3 Kč/ks. Tato oblíbená zelenina je nejen chutná, ale také zdravá a skvěle se hodí do salátů.

 

Sazenice zelí a kedluben: Připravujeme pro vás další skvělé plodiny

Pomalu se připravují sazenice zelí a kedluben, které budou brzy k dispozici pro naše zákazníky. Tyto tradiční plodiny jsou nezbytnou součástí české kuchyně a zahrady na jižní Moravě.

 

Rajčata a paprika: Poslední krok před prodejem

Momentálně pikýrujeme poslední sazenice rajčat a paprik, abychom se postarali, aby byly po chladném období, které nás čeká v následujících cca 10 dnech, připraveny k prodeji. Tyto oblíbené plodiny přináší mnoho chutí a barev do našich jídel a zahrad.

 

JUHAS DP: Vaše zdroj kvalitních sazenic na jižní Moravě

V JUHAS DP se neustále snažíme nabízet zdravé a silné sazenice, které vám zajistí bohatou úrodu na polích, zahrádkách či v květináči. Navštivte nás v Hrušovanech nad Jevišovkou a objevte širokou nabídku sazenic, přísad, rajčat, paprik a mnoho dalšího, které můžete použít pro zkrášlení a obohacení vaší zahrady.

 

              20230403_133844_resized_1.jpg     20230403_133740_resized_1.jpg     20230403_133821_resized_1.jpg