Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Eshop > Vše pro vaší zahradu > Hnojivo > Minerální hnojivo

Minerální hnojivo


Zobrazeno 6 položek
 • AGRO Cererit 3 kg

  Agro CERERIT je univerzální granulované bezchloridové hnojivo s obsahem hořčíku, který zajišťuje vyšší úrodu a lepší vybarvení plodů. Je vhodné pro všechny druhy rostlin, zejména pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Balení
  3 kg, 5 kg
  Cena
  149 Kč / ks, 236 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 149,00 Kč

 • AGRO Hnojivo na brambory 5 kg

  Agro HNOJIVO PRO BRAMBORY je granulované kombinované hnojivo s přídavkem hořčíku pro vyšší obsah škrobu. Je ideální k základnímu hnojení brambor před jarní výsadbou. Díky svému optimálnímu složení snižuje hnilobu brambor a zlepšuje jejich trvanlivost.

  Balení
  5 kg
  Cena
  239 Kč / ks
  Cena s DPH
  239,00 Kč

 • AGRO Hnojivo pro ovocné stromy 5 kg

  Agro HNOJIVO PRO OVOCNÉ STROMY A DROBNÉ OVOCE je granulované kombinované hnojivo. Je ideálním přípravkem pro hnojení ovocných stromů a drobných ovocných plodů (rybíz, angrešt, maliny apod.). Hnojivo je bezchloridové a tudíž ho můžeme použít na rostliny citlivé na chlór.

  Balení
  5 kg
  Cena
  214 Kč / ks
  Cena s DPH
  214,00 Kč

 • AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg

  AGRO NPK je minerální hnojivo určené k základnímu hnojení ovoce a zeleniny před vlastní výsadbou a k přihnojování v průběhu vegetace. Hnojivo má vyvážený poměr živin, vysoký obsah dusíku v rychle působící formě pro bujný a rychlý nárůst plodin.

  Balení
  3 kg, 5 Kg
  Cena
  107 Kč / ks, 169 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 107,00 Kč

 • AGRO Zahradnické hnojivo 5 kg

  AGRO Zahradnické hnojivo je univerzální bezchloridové granulované organominerální hnojivo. Obsahuje vysoké dávky živin ve formě okamžitě přijatelné pro rostliny a živiny pozvolna působící až 2 měsíce. Toto unikátní hnojivo je obohacené o přírodní hnojivo GUANO...

  Balení
  5 kg
  Cena
  262 Kč / ks
  Cena s DPH
  262,00 Kč

 • Trávníkové hnojivo (AGRO CS) 3kg

  Trávníkové hnojivo je bezchloridové hnojivo. Obsahuje hořčík pro sytě zelenou barvu trávníku a síru pro růst a zdravý vzhled trávníku. Určen pro základní hnojení travnatých ploch na začátku vegetace i během vegetace.

  Balení
  3 kg, 10 kg
  Cena
  169 Kč/ks, 484 Kč/ks
  Cena s DPH
  Od 169,00 Kč

Zobrazeno 6 položek