Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Eshop > Hnojiva, substráty, osivo a sadba

Hnojiva, substráty, osivo a sadba

Hobby balení


Zobrazeno 8 položek
 • Mulčovací kůra hnědá (AGRO CS) 70L

  Mulčovací kůra je 100% přírodní materiál (ekologicky nezávadný). Složí k mulčování záhonů (zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy), k vysypávání cest, oddělování záhonů, okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků

  Objem
  70 L
  Cena
  114 Kč/ks
  Cena s DPH
  114,00 Kč

 • Rašelina (AGRO CS) 75L

  Rašelina slouží pro všestranné využití v zemědělství, lesnictví (při výsadbě školek) a v zahradnictví. Lze ji použít pro kyselomilné rostliny (borůvky, azalky, rododendrony,..).Vysoce kvalitní organická hmota bez přísad, upravená pouze tříděním na střední zrnitost.

  Objem
  50 L, 75 L
  Cena
  124 Kč / ks, 159 Kč/ks
  Cena s DPH
  Od 124,00 Kč

 • Substrát pokojový (AGRO CS) 50L

  Substrát pro pokojové rostliny obsahuje Vitality Komplex - pro vitalitu vašich rostlin. Obsahuje hnojivo Kristalon na 6 týdnů. Určen pro pěstování pokojových květin kvetoucích i nekvetoucích (např. bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, voděnky, atd.)

  Objem
  20 L, 50 L
  Cena
  61 Kč/ks, 124 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 61,00 Kč

 • Substrát pro pelagornie (AGRO CS) 50L

  Substrát pro pelargonie (muškáty) a jiné balkónové květiny obsahuje Vitality Komplex. Obsahuje také Kristalon na 6 týdnů. Vyvinut pro potřeby balkónových rostlin, které k růstu a bohatému kvetení potřebují vysokou dávku živin (pelargonie, petunie, verbeny, lobelky, begonie, fuchsie, apod.).

  Balení
  50 L
  Cena
  124 Kč / ks
  Cena s DPH
  124,00 Kč

 • Substrát pro výsev a množení (AGRO CS) 20L

  Substrát pro výsev a množení obsahuje aktivátor zakořenění, který ideální pro zdravý růst mladých rostlin. Má speciální jemnou strukturu. Určen je pro klíčení semen, k přepichování mladých rostlin, k zakořenění řízků, k předpěstování sadby květin i zeleniny a k vegetativnímu množení rostlin.

  Balení
  20 L
  Cena
  71 Kč/ks
  Cena s DPH
  71,00 Kč

 • Trávníkové hnojivo (AGRO CS) 3kg

  Trávníkové hnojivo je bezchloridové hnojivo. Obsahuje hořčík pro sytě zelenou barvu trávníku a síru pro růst a zdravý vzhled trávníku. Určen pro základní hnojení travnatých ploch na začátku vegetace i během vegetace. 

  Balení
  3 kg
  Cena
  101 Kč/ks
  Cena s DPH
  101,00 Kč

 • Zahradnický substrát (AGRO CS) 75L

  Zahradnický substrát obsahuje Vitality Komplex - pro vitalitu vašich rostlin. Obsahuje hnojivo Kristalon na 6 týdnů. Také obshuje aktivní humus (nejúrodnější druh půdy). Určen pro výsadbu na zahradách (okrasné i ovocné keře a stromy), také pro pěstování květin a zeleniny na záhonech a sklenicích.

  Objem
  50 L, 75 L
  Cena
  109 Kč / ks, 145 Kč / ks
  Cena s DPH
  145,00 Kč

 • Zahradnický substrát (Primaflora) 75L

  Klasický univerzální substrát s vysokým obsahem organických látek pro pěstování rostlin na záhonech a sklenicích. Vhodný také pro výsadbu okrasných stromů a keřů.

  Objem
  75 L
  Cena
  124 Kč / ks
  Cena s DPH
  124,00 Kč

Zobrazeno 8 položek