Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Eshop > Vše pro vaší zahradu

Vše pro vaší zahradu

Substráty, hnojiva, osivo a sadba pro zahrádku po celý rok.

Rozvoz zboží až do domu dle vybraných lokalit


Předchozí 1
Zobrazeno 1 - 24 položek z 30
 • AGRO Cererit 3 kg

  Agro CERERIT je univerzální granulované bezchloridové hnojivo s obsahem hořčíku, který zajišťuje vyšší úrodu a lepší vybarvení plodů. Je vhodné pro všechny druhy rostlin, zejména pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Balení
  3 kg, 5 kg
  Cena
  113 Kč / ks, 236 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 113,00 Kč

 • AGRO Cererit Hobby kapalné hnojivo s guanem a mořskými řasami 1 l

  Agro Univerzální kapalné hnojivo Cererit Hobby s guánem a mořskými řasami je bezchloridové kapalné hnojivo určené k výživě ovoce, zeleniny, pokojových, balkónových a ostatních okrasných rostlin a chmelu.

  Balení
  1 L
  Cena
  76 Kč / ks
  Cena s DPH
  76,00 Kč

 • AGRO Hnojivo na brambory 5 kg

  Agro HNOJIVO PRO BRAMBORY je granulované kombinované hnojivo s přídavkem hořčíku pro vyšší obsah škrobu. Je ideální k základnímu hnojení brambor před jarní výsadbou. Díky svému optimálnímu složení snižuje hnilobu brambor a zlepšuje jejich trvanlivost.

  Balení
  5 kg
  Cena
  209 Kč / ks
  Cena s DPH
  209,00 Kč

 • AGRO Hnojivo pro ovocné stromy 5 kg

  Agro HNOJIVO PRO OVOCNÉ STROMY A DROBNÉ OVOCE je granulované kombinované hnojivo. Je ideálním přípravkem pro hnojení ovocných stromů a drobných ovocných plodů (rybíz, angrešt, maliny apod.). Hnojivo je bezchloridové a tudíž ho můžeme použít na rostliny citlivé na chlór.

  Balení
  5 kg
  Cena
  221 Kč / ks
  Cena s DPH
  221,00 Kč

 • AGRO Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny 1 L

  Agro POKOJOVÉ ROSTLINY je vynikající kapalné hnojivo vhodné pro všechny pokojové kvetoucí i nekvetoucí rostliny (bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, šeflery, tenury, voděnky, apod.)

  Balení
  1 l
  Cena
  72 Kč / ks
  Cena s DPH
  72,00 Kč

 • AGRO Kapalné hnojivo pro růže 1L

  Agro ROSEA je komplexní kapalné hnojivo pro růže, které podporuje zdravý růst rostlin a bohaté nasazení poupat. Velkokvěté i drobnokvěté rostliny ocení toto hnojivo vyvinuté pro trvalý a bohatý květ. Je vynikajícím přípravkem pro hnojení všech odrůd popínavých i keříkových růží.

  Balení
  1 l
  Cena
  72 Kč / ks
  Cena s DPH
  72,00 Kč

 • AGRO Kapalné hnojivo univerzální 1L

  Agro UNIVERSAL je kvalitní univerzální kapalné hnojivo vhodné pro veškeré pokojové, balkónové, terasové květiny i ostatní zahradní rostliny. Toto minerální hnojivo je bohaté na organické a minerální látky a stopové prvky.

  Balení
  1 L
  Cena
  72 Kč / ks
  Cena s DPH
  72,00 Kč

 • AGRO Keramzit 8-16 mm 5L

  AGRO Keramzit je materiál přírodního původu, který využijete jako výplň do hydroponických nádob, k dekoračnímu zakrytí substrátu na povrchu květináčů a také jako aranžérskou pomůcku k ukotvení umělých rostlin či jiným účelům.

  Balení
  5 L
  Cena
  49 Kč / ks
  Cena s DPH
  49,00 Kč

 • AGRO Mramorová drť 7-14 mm 30 kg

  AGRO Mramorová drť slouží především pro pro dekorační účely v interiérech i exteriérech. Lze ji s výhodou použít na úpravu cest, chodníků i pietních míst či k vymezení ploch v okrasné zahradě. Slouží výborně jako dekorace do terasových nádob a květináčů.

  Balení
  30 kg
  Cena
  354 Kč / ks
  Cena s DPH
  354,00 Kč

 • AGRO Mulčovací kůra hnědá 70L

  Mulčovací kůra je 100% přírodní materiál (ekologicky nezávadný). Složí k mulčování záhonů (zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy), k vysypávání cest, oddělování záhonů, okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků

  Balení
  70 L
  Cena
  149 Kč / kg
  Cena s DPH
  149,00 Kč

 • AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg

  AGRO NPK je minerální hnojivo určené k základnímu hnojení ovoce a zeleniny před vlastní výsadbou a k přihnojování v průběhu vegetace. Hnojivo má vyvážený poměr živin, vysoký obsah dusíku v rychle působící formě pro bujný a rychlý nárůst plodin.

  Balení
  3 kg, 5 Kg
  Cena
  107 Kč / ks, 177 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 107,00 Kč

 • AGRO Písek jemný 20L

  AGRO Písek je velmi jemný kopaný písek žluté barvy vhodný pro využití na dětských pískovištích a hřištích. Lze jej použít i jako bezpečný posypový materiál na zledovatělé a zasněžené plochy. Po vyschnutí má velkou soudržnost.

  Balení
  20 L
  Cena
  94 Kč / ks
  Cena s DPH
  94,00 Kč

 • AGRO Pravý koňský hnůj 10 kg

  Agro Pravý koňský hnůj je organické hnojivo vyráběné z koňského hnoje se zvýšeným obsahem podestýlky. Díky svému složení zvyšuje podíl humusu v půdě a přispívá k vyšší úrodnosti.

  Balení
  10 kg
  Cena
  354 Kč / ks
  Cena s DPH
  354,00 Kč

 • AGRO Zahradnické hnojivo 5 kg

  AGRO Zahradnické hnojivo je univerzální bezchloridové granulované organominerální hnojivo. Obsahuje vysoké dávky živin ve formě okamžitě přijatelné pro rostliny a živiny pozvolna působící až 2 měsíce. Toto unikátní hnojivo je obohacené o přírodní hnojivo GUANO...

  Balení
  5 kg
  Cena
  230 Kč / ks
  Cena s DPH
  230,00 Kč

 • Kristalon Gold 0,5 kg

  KRISTALON Gold – hnojivo nové generace je krystalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátním složením a aktivátorem kvetení. Udržuje rostliny stále v intenzívním růstu, zajišťuje lepší a zdravější kořenový systém i celkový stav rostlin, bohatší kvetení a více plodů.

  Balení
  0,5 kg
  Cena
  126 Kč / ks
  Cena s DPH
  126,00 Kč

 • Kristalon Jahoda 0,5 kg

  KRISTALON Jahoda je krystalické ES hnojivo, vodorozpustné a určené pro rychlejší počáteční růst všech druhů jahod pěstovaných ve volné půdě i v nádobách. Urychluje nástup produkčního období a výsledkem jsou velké a šťavnaté plody.

  Balení
  0,5 kg
  Cena
  124 Kč / ks
  Cena s DPH
  124,00 Kč

 • Kristalon Muškát 0,5 kg

  KRISTALON Muškát – hnojivo nové generace je krystalické, vodorozpustné ES hnojivo s unikátním složením a aktivátorem kvetení. Udržuje rostliny stále v intenzívním růstu, se silnými a dlouhými výhony. Zajišťuje syté barvy květů, bohatá květenství a bujný kořenový systém...

  Balení
  0,5 kg
  Cena
  124 Kč / ks
  Cena s DPH
  124,00 Kč

 • Kristalon Plod a květ 0,5 kg

  KRISTALON Plod a květ je krystalické ES hnojivo, vodorozpustné a určené pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů. Kristalon je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, okrasné rostliny včetně balkonových, ovocné stromy a keře, vinnou révu.

  Balení
  0,5 kg
  Cena
  124 Kč / ks
  Cena s DPH
  124,00 Kč

 • Sazenice papriky - Amyka 10 ks

  Sazenice paprik z vlastní produkce. Výběr odrůdy provedete změnou v eshopu položky balení.

  Balení
  SuperAmy 10 ks, Slávy 10 ks
  Cena
  12Kč / ks, 12 Kč / ks
  Cena s DPH
  Od 120,00 Kč

 • Substrát na rajčata a papriky (FLORIA) 40L

  Substrát pro rajčata a papriky je speciální substrát pro pěstování přímo v obalu - stačí pytel otočit, vytvořit otvory a sázet. Ideální na pěstování na balkóně či terase - nepotřebuje zahrádku. Substrát lze použít i pro pěstování v nádobách nebo ve volné půdě

  Balení
  40 L
  Cena
  189 Kč / ks
  Cena s DPH
  189,00 Kč

 • Substrát na rododendrony a azalky (AGRO CS) 20L

  Balení
  20 L
  Cena
  89 Kč / ks
  Cena s DPH
  89,00 Kč

 • Substrát pro borůvky a brusinky (AGRO CS) 45L

  Substrát pro borůvky a brusinky obsahuje hnojivo na 6 týdnů. Dusík z rohoviny se do půdy uvolňuje postupně a působí dlouhodobě. Určen pro pěstování borůvek, brusinek, brusnic a ostatních kyselomilných rostlin (např. azalky, rododendrony, vřesy, apod.)

  Balení
  45 L
  Cena
  162 Kč / ks
  Cena s DPH
  162,00 Kč

 • Substrát pro jahody (FLORIA) 40L

  FLORIA Substrát pro jahody je určen pro jarní výsadbu jahodníků libovolných odrůd, které plodí již v prvním roce. Díky tomuto substrátu „OTOČ A SÁZEJ“ si nyní můžete vypěstovat své vlastní jahody, aniž byste k tomu potřebovali vlastnit zahrádku

  Balení
  40 L
  Cena
  189 Kč / ks
  Novinka
  Ano
  Cena s DPH
  189,00 Kč

 • Substrát pro muškáty (AGRO CS) 75L

  Substrát pro pelargonie (muškáty) a jiné balkónové květiny obsahuje Vitality Komplex. Obsahuje také Kristalon na 6 týdnů. Vyvinut pro potřeby balkónových rostlin, které k růstu a bohatému kvetení potřebují vysokou dávku živin (pelargonie, petunie, verbeny, lobelky, begonie, fuchsie, apod.).

  Balení
  50 L, 75 L
  Cena
  174 Kč / ks, 222 Kč / ks
  Novinka
  Ano
  Cena s DPH
  Od 174,00 Kč

Předchozí 1
Zobrazeno 1 - 24 položek z 30