Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení prodeje osiva zeleniny, květin a bylin pro rok 2024 v podniku JUHAS DP

Zahájení prodeje osiva zeleniny, květin a bylin pro rok 2024 v podniku JUHAS DPZahájení prodeje osiva pro jarní sezónu v zemědělském podniku JUHAS DP 

S radostí oznamujeme, že v našem zemědělském podniku JUHAS DP s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou na jižní Moravě jsme zahájili prodej osiva pro nadcházející jarní sezónu. V naší nabídce najdete vše, co potřebujete pro své zahrádkářské projekty, přímo v našem kamenném obchodě.

 

Hobby balení pro každého zahrádkáře

Pro hobby zahrádkáře jsme připravili široký výběr z více jak 350 druhů osiv v praktických hobby baleních. Ať už máte rádi zeleninu, bylinky nebo květiny, u nás si vybere každý. Naše hobby balení jsou ideální pro menší zahrady, balkony nebo okenní parapety a umožňují vám vyzkoušet různé druhy rostlin bez nutnosti kupovat velké množství osiva.

 

Rozvažované osivo pro velké projekty

Pro větší zahrádkářské projekty nabízíme rozvažované osivo. Tato možnost je skvělá pro ty, kteří plánují rozsáhlé výsadby nebo chtějí šetřit. V naší nabídce najdete rozvažované osivo okurek na nakládání, salátových okurek, hrachu, mrkve a petržele. Toto osivo je k dispozici ve větších množstvích, což vám umožní zasít větší plochy za výhodnější cenu.

 

Otevírací doba a další informace

Náše kamenné prodejna je pro vás otevřena každý všední den od 8:00 do 16:30 a v sobotu od 7:30 do 11:30. Přijďte se k nám osobně podívat na celou naši nabídku osiv a dalších zahradnických potřeb. Náš zkušený personál vám rád poradí s výběrem nejlepších produktů pro vaše zahrádkářské plány.

 

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám mnoho úspěchů při pěstování vašich oblíbených rostlin. S JUHAS DP s.r.o. bude vaše zahrada ožívat barvami a chutěmi!