Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení prodeje certifikované sadby brambor a krmiv pro hospodářské zvířata

Zahájení prodeje certifikované sadby brambor a krmiv pro hospodářské zvířataZahájení prodeje sadbových brambor a krmiv pro hospodářské zvířata

Vzhledem k příznivému "jarnímu" únorovému počasí, které podle předpovědí bude pokračovat i v nadcházejících týdnech, jsme v rodinném zemědělském podniku JUHAS DP, s.r.o., situovaném v Hrušovanech nad Jevišovkou na jižní Moravě, zahájili plné polní práce. S radostí oznamujeme rozšíření našeho sortimentu o nové produkty, které jsou již nyní dostupné v našem kamenném obchodě.

Zahájení prodeje certifikované sadby brambor

V rámci naší neustálé snahy o poskytování vysoce kvalitních produktů jsme pro letošní jarní sezónu připravili speciální nabídku certifikovaných sadbových brambor. Vybírat můžete z odrůd jako Impala, Dali, Colomba a Marizza (červená), které jsou ideální volbou pro vaše zahrádky a políčka. Sadbové brambory jsou nabízeny za přívětivou cenu 19 Kč/kg a jsou k dispozici v baleních po 10 kg.

Rozšíření sortimentu krmiv pro hospodářská zvířata

Vědomi si důležitosti správné výživy pro hospodářská zvířata, rozšiřujeme naši nabídku o kvalitní krmiva. Nově naskladněný sortiment obsahuje více než 30 druhů krmiv určených pro širokou škálu zvířat - od kuřat, brojlerů, králíků a nosnic, až po ovce a jehňata. Tato krmiva jsou pečlivě vybrána, aby poskytovala všechny potřebné živiny pro zdravý růst a vývoj vašich zvířat.

Kamenný obchod v Hrušovanech nad Jevišovkou

Těšíme se na vaši návštěvu v našem obchodě, kde si můžete naše produkty prohlédnout a zakoupit. Pro další informace o naší nabídce a otevíracích hodinách navštivte naši webovou stránku: https://juhas-dp.cz/.

 

S přáním krásného únorového dne váš rodinný zemědělský podnik ????❤️ JUHAS DP ❤️????

 

 

20230315_140419.jpg 20240215_164020.jpg